Субота, 24 Серпня 2019, 00:39
Субота, 24 Серпня 2019, 00:39
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

       Гришинський НВК

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Візитівка

 
Вітаємо на офіційному сайті
Гришинського НВК (опорна школа)
Покровського району Донецької області

  Пріоритетним напрямком сучасної освітньої системи України, що підтверджено державними законами та нормативними документами, є доступ до якісної освіти, до найкращих світових здобутків освітньої галузі.

 Опорна школа – навчально-виховний комплекс  «Гришинська  загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» Покровської  районної ради Донецької області – це не просто сучасний заклад освіти, який задовольняє пізнавальні та творчі інтереси дітей, це цілісне системне утворення, трансформоване у збагачений освітньо-культурний простір громади з численною варіативністю форм, видів, способів організації навчання, розвитку, соціалізації та самореалізації особистості.

Наша школа:

      майданчик для особистісної самореалізації вчителя і учня;

                                                      школа комфорту, радості і успіху кожного;

      школа, де реалізується право дитини бути тим, ким вона є;

                                                       школа, де дитина – повноцінна особистість;

      школа, де дитина – це свято;

                                                        школа, де працюють в команді;

     школа, де є право вибору у кожного.  

       

Девіз  закладу:

«Талановитою є кожна дитина! Подаруй дитині – дитину. Допоможи їй стати собою, запали в її душі вогонь життєтворчості!».

Мета:         створення школи як культурно-просвітницького  середовища у селі, яке б  плекало творчу особистість, здатну до гармонійного розвитку, спроможну до реалізації власного позитивного потенціалу у соціумі та готової позитивно впливати на соціум, змінюючи його на краще.  

Завдання:

  • забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям села;
  • концентрація та ефективне використання наявних ресурсів, їх спрямування на задоволення освітніх потреб громади;
  • створення єдиної системи виховної роботи освітнього округу;
  • відродження національної свідомості та духовності у громаді;
  • об’єднання зусиль педагогічного, батьківського та учнівського колективів щодо створення компетентнісно орієнтованої моделі освітнього середовища, яке сприятиме розкриттю, розвитку та реалізації потенційних можливостей особистості, орієнтуватиме на досягнення успіху в житті;
  • сприяння творчому пошуку педколективу та розробці наукових підходів до організації навчально-виховного процесу, який гарантує реалізацію ціннісних пріоритетів особистості кожної дитини;
  • активізація форм і методів підвищення професійної компетентності працівників, впровадження освітніх трендів, інноваційних технологій, які забезпечують цілісне формування ключових компетентностей учнів;
  • удосконалення системи управління закладом;
  • створення умов для профілізації та підготовки школярів до свідомого вибору траєкторії життєвої самореалізації.  

         Навчальний заклад переживає нині складний і водночас цікавий період реформування.  НВК не так давно став новою структурою. У шільному підрозділі завершено капітальний ремонт. 

   

Починаючи з другого семестру дітлахи працюють у світлих, затишних класах.

   

За останнім словом техніки обладнані кабінети інформатики, фізики, хімії, образотворчого мистецтва і музики, лінгафонний, допризовної підготовки. 

   

   

Всі кабінети, а ткож бібліотеку та методичний центр підключено до мережі Інтернет. На відкриття школи завітало багато гостей. 

   

 

Сучасна школа – це  складна соціально-педагогічна система, яка покликана надати оптимальні умови для розвитку особистості. Завдання учителя – сприяти формуванню перспективної та ділової людини, в якій гармонійно поєднуються духовний світ, знання, практика та ініціативність і яка сміливо крокує в незвідане завтра. Отже, стратегічною метою діяльності НВК, його основною місією, є формування особистості, орієнтованої на досягнення успіху в різних сферах діяльності.

      Навчально-виховний комплекс "Гришиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад" Покровської районної ради Донецької області відповідно до рішення Красноармійської районної ради від 06 жовтня 2015року  створено на базі Гришинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (була заснована у 1971 році) Покровської районної ради Донецької області і Гришинського дошкільного навчального закладу ;№16 Зернятко 01 січня 2016 року шляхом перейменування без зміни організаційно-правової форми.

         Гришинський НВК у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», основними положеннями Державної національної програми «Освіта», Положенням про навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній  навчальний заклад», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року №768, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями Покровської районної державної адміністрації, розпорядженнями голови райради, наказами відділу освіти Покровської районної ради, Статутом НВК.

У закладі створено:

педагогічну філософію, що визначає місію школи та її базові підстави гнучку організацію навчально-виховного процесу з урахуванням динаміки  розвитку учнів;

наступність на всіх етапах навчання й розвитку школярів;

умови для отримання освіти з поглибленим вивченням математики, інформатики, іноземної мови;

діагностичні, організаційні та дидактичні засоби для здійснення моніторингового супроводу управління якістю освіти;

підтримка педагогів-дослідників, які працюють в інноваційному режимі  творчого пошуку, зорієнтованого на організацію продуктивного навчання  та особистісних досягнень учнів;

сучасне науково-методичне забезпечення навчального процесу.

 

 

 

 
 
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Національна дитяча гаряча лінія